Aktuali informacija pacientams

ĮSTAIGOS DARBO LAIKAS      I - V    - įstaiga dirba nuo 8 iki 18 val.

ŠEIMOS GYDYTOJŲ  KONSULTACIJOMS REIKALINGA REGISTRACIJA

Mieli pacientai,

Mūsų šeimos gydytojai šiuo periodu dirba labai įtemptai pacientus konsultuodami tiek atvykusius į kontaktinę konsultaciją, tiek telefonu nuotolinės konsultacijos metu.

Nuotolinė konsultacija – tai ne tik pokalbis su gydytoju, po pokalbio gydytojas turi užpildyti paciento elektroninius medicinos dokumentus, jeigu yra poreikis – užregistruoja tyrimams, išrašo elektroninį receptą, medicinos pagalbos priemones ir kt. Tai užtrunka apie 10-15 min. Todėl, siekdami suteikti Jums sveikatos priežiūros paslaugas efektyviau, prašome Jūsų supratingumo – neskambinkite tiesiai gydytojui, nes ne visada gydytojas gali atsiliepti ir skirti Jums laiko. 

KONTAKTINEI KONSULTACIJAI - registruoja  ir skiria vizito laiką  tiesiogiai šeimos gydytojos.

NUOTOLINEI KONSULTACIJAI  -  skambinkite  į Registratūrą  telefonais  gydytojų darbo laiku ir  Jus sujungsime su  šeimos gydytoja. Informuokite gydytoją / slaugytoją dėl kokių priežasčių skambinate. Jeigu Jūsų išsakytai problemai išspręsti nepakaks nuotolinės konsultacijos, tuomet šeimos gydytoja / slaugytoja Jus užregistruos tiesioginiam vizitui.

REGISTRUOTIS  konsultacijai Jūs galite  registratūros telefonais Tel.:   8 443 25566,   8 698 53300,   8 443 44313. 

Daugiau

NORITE SUŽINOTI, AR JAU PERSIRGOTE COVID-19?

UAB „Šeimos sveikatos centras“ procedūriniame kabinete jau galite atlikti Anti-SARS-CoV-2 IgG antikūnų tyrimus ir sužinoti, ar persirgote COVID-19 virusine liga ir, ar randami susiformavę specifiniai antikūnai.

Daugiau