Apie mus

Klinika

NEMOKAMA  KORONOS  KARŠTOJI  LINIJA  1808   (VISĄ PARĄ)

Vyriausybės sprendimu lengvinamos karantino sąlygos. Mieli pacientai, dėl Jūsų saugumo – PRAŠOME LAIKYTIS LR Vyriausybės IR LR sveikatos apsaugos ministro- valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo nustatytų taisyklių!

INFORMACIJA NEĮGALIEMS  IR SUNKIAI VAIKŠTANTIEMS PACIENTAMS 

NEĮGALIEJI, ARBA SUNKIAI VAIKŠTANTYS PACIENTAI, KURIEMS SUNKU UŽLIPTI LAIPTAIS Į I AUKŠTĄ, PRAŠOME PASKAMBINTI  PRIE PASTATO PAGRINDINIO ĮĖJIMO  NURODYTU ĮSTAIGOS TELEFONO NUMERIU IR MŪSŲ DARBUOTOJAI IŠEIS PASITIKTI IR PADĖTI UŽLIPTI Į PIRMĄ AUKŠTĄ.

 ASMENYS SU JUDĖJIMO NEGALIA GALI PATEKTI Į MŪSŲ ĮSTAIGĄ EINANT NUO LIGONINĖS PRIIMAMOJO TUNELIU IKI MŪSŲ PASTATO IR PAKILUS LIFTU Į PIRMĄ AUKŠTĄ, PATEKSITE Į MŪSŲ PATALPAS.  

 

UAB „Šeimos sveikatos centras“ - tai privati, moderniai įrengta klinika, kur Jūsų laukia kvalifikuoti šeimos gydytojai, kurie užsiima ligų profilaktika, ankstyvu jų išaiškinimu ir efektyviu pradinių ligų stadijų gydymu.

Šeimos gydytojas - tai Jūsų šeimos patarėjas visais sveikatos klausimais. Pažindamas Jūsų šeimą, žinodamas socialines ir buitines problemas, lengviau orientuosis rekomenduodamas įvairias profilaktikos priemones, skirdamas gydymą ligos atveju. Mums svarbiausia – pacientas, jo asmenybė, poreikiai.

UAB „Šeimos sveikatos centras“ veiklą pradėjo 2000 lapkričio 2 d. Centras įsikūręs J. Basanavičiaus g. 22, Mažeikiuose.

UAB „Šeimos sveikatos centre“ teikiamos šeimos gydytojo kompetencijai priskirtos paslaugos. Taip pat galite kreiptis į gydytojus odontologus, gydytojas akušeres-ginekologes. Jei Jums bus reikalingos kitų specialistų (pvz. kardiologo, pulmonologo, dermatologo ir kt.) paslaugos, Jus gydantis gydytojas nukreips į bet kurią polikliniką antro ir trečio lygio specializuotai konsultacijai.

Kasdien pas mus atliekami profilaktiniai sveikatos patikrinimai. Galime paskiepyti nuo erkinio encefalito, gripo, moteris - nuo gimdos kaklelio vėžio. Išankstiniu pacientų pageidavimu galime skiepyti ir nuo kitų ligų.

Jei susirgote ūmiai, vargina aukšta temperatūra, skausmai, būsite priimti tą pačią dieną. Jus apžiūrės tuo metu dirbantis gydytojas ir paskirs gydymą.

Kvalifikuotas ir geranoriškas personalas pasirengęs operatyviai padėti bet kuriam pacientui.

Įstaigos nedarbo metu nemokamą pirminę sveikatos priežiūrą pagal sutartį vykdo VšĮ Mažeikių ligoninės priėmimo – konsultacinis skyrius.